Your search results

Par mums

Par mums

SIA “VIVA – “NAMI” savu darbību uzsāka 1999. gadā. Salīdzinoši īsā laika posmā mēs esam ieguvuši bagātīgu darba pieredzi, kā arī esam pierādījuši sevi kā uzticamu un profesionāli strādājošu kompāniju Latvijas nekustamā īpašuma tirgū.

Firmā darbojas sertificēti NĪMA (Latvijas nekustamā īpašuma aģentu un mākleru asociācija) aģenti un mākleri.

Darbības galvenais mērķis ir attīstīt nekustamā īpašuma tirgu Latvijā un sniegt augstvērtīgus pakalpojumus nekustamā īpašuma tirgū; pildīt uzticama, profesionāla un lietišķa domubiedra un padomdevēja lomu, un apmierināt klientu vajadzības un specifiskās vēlmes cenu, termiņu un konkrētu prasību ziņā. Un tādējādi nodrošināt klientiem sakārtotu un labi organizētu dzīves telpu.

Sia "VIVA NAMI"

Sniedz augstvērtīgus pakalpojumus, nodrošinot profesionālu un godīgu attieksmi pret klientiem darījumos ar nekustamo īpašumu;
Firma sniedz padomus, kas klientiem būtiski atvieglo lēmumu pieņemšanu, palīdzība dokumentu noformēšanā;
Palīdzēsim Jums izvēlēties izdevīgākos kredīta nosacījumus nekustamā īpašuma iegādei, kā arī nokārtot nepieciešamos dokumentus, kuri iesniedzami kredīta devējam, ieķīlāto īpašumu izpirkšana, parādu atmaksa, īpašuma pārkreditācija;
Īpašumu reģistrācija Zemesgrāmatā; privatizācijas dokumentu sagatavošana;
Nekustamā īpašuma vērtēšana;
Nekustamo īpašumu objektu meklēšana pirkšanai saskaņā ar klientu vēlmēm.
Klienta vēlmju, interešu un vajadzība un pārstāvība.
Galvenā prioritāte – godīga un pozitīva attieksme pret mūsu klientiem, nodrošinot profesionālu apkalpošanu darījumos ar nekustamo īpašumu. Savā darbā mēs cenšamies nodibināt ciešas lietišķas attiecības ar saviem klientiem un darījumu partneriem, sniegt palīdzību pareizu lēmumu pieņemšanā, atbrīvojot no iespējamiem sarežģījumiem un problēmām. Mūsu kompānijas darbinieki vienmēr ir gatavi atbildēt uz jebkādiem Jūsu jautājumiem un palīdzēt Jums tikt galā ar jebkurām problēmām un grūtībām nekustamā īpašuma sfērā.

SIA “VIVA – NAMI” kolektīvs sastāv no 5 enerģiskiem jauniem cilvēkiem. Visi darbinieki strādā kā komanda, kas paceļ darba efektivitāti un paātrina vēlamā rezultāta sasniegšanu. Jūs sagaida silt uzņemšana un labsirdīgs smaids. Mēs sniedzam iespēju izmantot mūsu pieredzi Jūsu mērķa sasniegšanā. Ar katru gadu mūsu klientu skaits pieaug. Sabiedrības klientu vidū ir pazīstamas personas – politiķi, biznesmeņi, radošie darbinieki, diplomātiskā korpusa pārstāvji.

Katram mūsu klientam mēs cenšamies sniegt garantijas veiksmīga darījuma noslēgšanai un tas izdodas, pateicoties mūsu darbinieku augstam profesionālisma līmenim!

Ja Jums radusies interese par nekustamā īpašuma nomu, pirkšanu vai pārdošanu, mēs labprāt palīdzēsim.

Viesturs Marterers

Valdes loceklis

+371 67271444
viesturs@vivanami.lv
Vivita Marterere

Biroja vadītāja

+371 67271444
Agris Marterers
Nekustamo īpašumu aģents
+37123306510
agris@vivanami.lv
  • Atrodi savu īpašumu

    € 0 to € 1.500.000

Compare Listings