Your search results

Par mums

Par mums

SIA “VIVA – “NAMI” savu darbību uzsāka 1999. gadā. Salīdzinoši īsā laika posmā mēs esam ieguvuši bagātīgu darba pieredzi, kā arī esam pierādījuši sevi kā uzticamu un profesionāli strādājošu kompāniju Latvijas nekustamā īpašuma tirgū.

 

Darbības galvenais mērķis ir attīstīt nekustamā īpašuma tirgu Latvijā un sniegt augstvērtīgus pakalpojumus nekustamā īpašuma tirgū; pildīt uzticama, profesionāla un lietišķa domubiedra un padomdevēja lomu, un apmierināt klientu vajadzības un specifiskās vēlmes cenu, termiņu un konkrētu prasību ziņā. Un tādējādi nodrošināt klientiem sakārtotu un labi organizētu dzīves telpu.

Sia "VIVA NAMI"

Sniedz augstvērtīgus pakalpojumus, nodrošinot profesionālu un godīgu attieksmi pret klientiem darījumos ar nekustamo īpašumu;
Firma sniedz padomus, kas klientiem būtiski atvieglo lēmumu pieņemšanu, palīdzība dokumentu noformēšanā;
Palīdzēsim Jums izvēlēties izdevīgākos kredīta nosacījumus nekustamā īpašuma iegādei, kā arī nokārtot nepieciešamos dokumentus, kuri iesniedzami kredīta devējam, ieķīlāto īpašumu izpirkšana, parādu atmaksa, īpašuma pārkreditācija;
Īpašumu reģistrācija Zemesgrāmatā; privatizācijas dokumentu sagatavošana;
Nekustamā īpašuma vērtēšana;
Nekustamo īpašumu objektu meklēšana pirkšanai saskaņā ar klientu vēlmēm.
Klienta vēlmju, interešu un vajadzība un pārstāvība.
Galvenā prioritāte – godīga un pozitīva attieksme pret mūsu klientiem, nodrošinot profesionālu apkalpošanu darījumos ar nekustamo īpašumu. Savā darbā mēs cenšamies nodibināt ciešas lietišķas attiecības ar saviem klientiem un darījumu partneriem, sniegt palīdzību pareizu lēmumu pieņemšanā, atbrīvojot no iespējamiem sarežģījumiem un problēmām. 

Jūs sagaida silt uzņemšana un labsirdīgs smaids. Mēs sniedzam iespēju izmantot mūsu pieredzi Jūsu mērķa sasniegšanā. Ar katru gadu mūsu klientu skaits pieaug. Sabiedrības klientu vidū ir pazīstamas personas – politiķi, biznesmeņi, radošie darbinieki, diplomātiskā korpusa pārstāvji.

Katram mūsu klientam mēs cenšamies sniegt garantijas veiksmīga darījuma noslēgšanai un tas izdodas, pateicoties mūsu darbinieku augstam profesionālisma līmenim!

Ja Jums radusies interese par nekustamā īpašuma nomu, pirkšanu vai pārdošanu, mēs labprāt palīdzēsim.

Viesturs Marterers

Valdes loceklis

+371 29111895

viesturs@vivanami.lv
Agris Marterers

Aģents

 +371 23306510
agris@vivanami.lv

Vivita Marterere

Vadītāja

  • Atrodi savu īpašumu

    € 0 to € 1.500.000

Compare Listings